1430-12-SS
RAF Electronic Hardware
Prodotto No:
1430-12-SS
Descrizione:
HEX SPACERPLAIN STAINLESS STEEL1
Guida per l'utente
Diameter - Inside 0.218" (5.54mm)
Color -
Material Stainless Steel
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.500" (12.70mm) 1/2" Hex
Weight -
Series -
Length - Overall 0.563" (14.29mm)
Between Board Height 0.563" (14.30mm) 9/16"