1454T-38-B
RAF Electronic Hardware
Prodotto No:
1454T-38-B
Descrizione:
HEX SPACERPLAIN BRASS5/8 HEX X 5
Guida per l'utente
Diameter - Inside 0.380" (9.65mm)
Color -
Material Brass
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.625" (15.88mm) Hex
Weight -
Series -
Length - Overall 0.156" (3.97mm)
Between Board Height 0.156" (3.96mm) 5/32"