Casa / Boxes / 1455C1201
minImg
1455C1201
Hammond Manufacturing
Prodotto No:
1455C1201
Descrizione:
BOX ALUM NAT 4.724"L X 2.126"W
In magazzino : 154
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Area (L x W) 10.1in² (65cm²)
Color Natural
Material Metal, Aluminum
Size / Dimension 4.724" L x 2.126" W (120.00mm x 54.00mm)
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Weight -
Ratings -
Design End Panel(s)
Thickness 0.060" (1.52mm)
Series 1455
Shipping Info Shipped from Digi-Key
Container Type Box
Mfr Hammond Manufacturing
Features Card Guides
Height 0.906" (23.00mm)