1481-38-SS
RAF Electronic Hardware
Prodotto No:
1481-38-SS
Descrizione:
HEX SPACERPLAIN STAINLESS STEEL5
Guida per l'utente
Diameter - Inside 0.380" (9.65mm)
Color -
Material Stainless Steel
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.625" (15.88mm) Hex
Weight -
Series -
Length - Overall 1.813" (46.04mm)
Between Board Height 1.813" (46.04mm)