1485A-38-N
RAF Electronic Hardware
Prodotto No:
1485A-38-N
Descrizione:
HEX SPACERNO FINISH - NYLON3/4 H
Guida per l'utente
Diameter - Inside 0.380" (9.65mm)
Color -
Material Nylon
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.750" (19.05mm) 3/4" Hex
Weight -
Series -
Length - Overall 0.094" (2.38mm)
Between Board Height 0.094" (2.38mm)