14CUB120F
Siemens
Prodotto No:
14CUB120F
Produttore:
Siemens
Descrizione:
STARTER,FVNR SZ0,0.75-3.4AMPS,N1
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 40°C
Current - Output 18A
Voltage - Load 240V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Weight -
Series -
Type Module
Wattage - Load 186.425 W
For Use With/Related Products -
Voltage - Supply 120VAC