150283BS73103
Würth Elektronik
Prodotto No:
150283BS73103
Produttore:
Würth Elektronik
Descrizione:
WL-SMTW SMT MONO-COLOR TOP LED W
In magazzino : 2135
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Wavelength - Dominant 467nm
Configuration Independent
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 120°
Color Blue
Current - Test 150mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 3.50mm L x 2.80mm W
Millicandela Rating -
Product Status Active
Height (Max) 0.85mm
Supplier Device Package 3528 (1411)
Lens Style Oval with Flat Top
Series WL-SMTW
Package / Case 1411 (3528 Metric)
Mfr Würth Elektronik
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 3.2V