150332J630BB
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Prodotto No:
150332J630BB
Descrizione:
CAP FILM 3300PF 5% 630VDC AXIAL
In magazzino : 3077
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Polyester, Metallized
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Termination PC Pins
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.236" Dia x 0.650" L (6.00mm x 16.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 150
Voltage Rating - DC 630V
Package / Case Axial
Voltage Rating - AC 220V
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 3300 pF