150D475X9075R2T
Vishay Sprague
Prodotto No:
150D475X9075R2T
Descrizione:
CAP TANT 4.7UF 10% 75V AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code R
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 75 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.289" Dia x 0.686" L (7.34mm x 17.42mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 4.7 µF