150KEHD10BBSD
TE Connectivity Corcom Filters
Prodotto No:
150KEHD10BBSD
Descrizione:
KEH 150A 2S SP DELTA BS 520 VAC
In magazzino : 2
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Configuration Two Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Terminal Block
Approval Agency CSA, UL
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Series KEH-BS
Mfr TE Connectivity Corcom Filters
Filter Type Three Phase (Delta)
Package Box
Voltage - Rated AC 520V
Current 150 A