Casa / Boxes / 1555RF42GY
minImg
1555RF42GY
Hammond Manufacturing
Prodotto No:
1555RF42GY
Descrizione:
ENCLOSURE ABS GRAY 6.3"L X 6.3"W
In magazzino : 62
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Area (L x W) 39.7in² (256cm²)
Color Gray
Material Plastic, ABS
Size / Dimension 6.300" L x 6.300" W (160.02mm x 160.02mm)
Material Flammability Rating UL94 HB
Product Status Active
Weight -
Ratings IP66
Design Cover Included
Thickness -
Series 1555F
Container Type Enclosure
Mfr Hammond Manufacturing
Features -
Height 2.460" (62.48mm)