157-P10-10A
E-T-A
Prodotto No:
157-P10-10A
Produttore:
E-T-A
Descrizione:
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
Guida per l'utente
Actuator Type Push to Reset
Approval Agency CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077
Current Rating (Amps) 10A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Obsolete
Illumination Voltage (Nominal) -
Series 157
Voltage Rating - DC 50 V
Voltage Rating - AC 250 V