TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
1586018-4
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONN PLUG HSG 4POS 4.20MM
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.1995
$0.1995
10
$0.16815
$1.6815
25
$0.16758
$4.1895
50
$0.16549
$8.2745
100
$0.15295
$15.295
250
$0.125666
$31.4165
500
$0.118693
$59.3465
1000
$0.110324
$110.324
2500
$0.106828
$267.07
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 4 |
| Color | Natural |
| Contact Type | Male Pin |
| Row Spacing | 0.165" (4.20mm) |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Fastening Type | Locking Ramp |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Series | VAL-U-LOK |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.165" (4.20mm) |
| Connector Type | Plug |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 1586018 |