Casa / Boxes / 1590VFBK
minImg
1590VFBK
Hammond Manufacturing
Prodotto No:
1590VFBK
Descrizione:
BOX ALUM BLACK 4.724"L X 4.724"W
In magazzino : 2
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Area (L x W) 22.3in² (144cm²)
Color Black
Material Metal, Aluminum
Size / Dimension 4.724" L x 4.724" W (120.00mm x 119.99mm)
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Weight 1.2 lbs (544.3 g)
Ratings IP54
Design Cover Included
Thickness 0.080" (2.03mm)
Series 1590F
Shipping Info Shipped from Digi-Key
Container Type Box
Mfr Hammond Manufacturing
Features EMI Shielded, Mounting Flange
Height 3.779" (95.99mm)