Casa / Boxes / 1590WXBK
minImg
1590WXBK
Hammond Manufacturing
Prodotto No:
1590WXBK
Descrizione:
BOX ALUM BLACK 5.717"L X 4.772"W
In magazzino : 2
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Area (L x W) 27.3in² (176cm²)
Color Black
Material Metal, Aluminum
Size / Dimension 5.717" L x 4.772" W (145.21mm x 121.21mm)
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Weight -
Ratings IP65
Design Cover Included
Thickness 0.089" (2.26mm)
Series 1590W
Shipping Info Shipped from Digi-Key
Container Type Box
Mfr Hammond Manufacturing
Features Watertight
Height 2.220" (56.39mm)