Casa / Boxes / 1596B102
minImg
1596B102
Hammond Manufacturing
Prodotto No:
1596B102
Descrizione:
BOX ABS BLACK 1.180"L X 0.790"W
In magazzino : 300
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Area (L x W) 0.93in² (6.0cm²)
Color Black
Material Plastic, ABS
Size / Dimension 1.180" L x 0.790" W (29.97mm x 20.07mm)
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Weight -
Ratings -
Design Open End(s)
Thickness 0.040" (1.02mm)
Series 1596
Shipping Info Shipped from Digi-Key
Container Type Box, Potting
Mfr Hammond Manufacturing
Features -
Height 0.590" (14.99mm)