15DYS6150-1201000P
Ideal Power Ltd.
Prodotto No:
15DYS6150-1201000P
Produttore:
Ideal Power Ltd.
Descrizione:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 120W
In magazzino : 139
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization -
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class I)
Output Connector Power DIN, 4 Pin
Approval Agency CE, GS, SAA, UL
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 6.79" L x 2.80" W x 1.46" H (172.5mm x 71.0mm x 37.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 10A
Series -
Power (Watts) 120 W
No Load Power Consumption 210mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length 47.2" (1.20m)
Efficiency 88%
Voltage - Output 12V
Standard Number 60950-1
Mfr Ideal Power Ltd.
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC