Casa / TVS Diodes / 1.5KE130CA/B
minImg
1.5KE130CA/B
YAGEO
Prodotto No:
1.5KE130CA/B
Produttore:
YAGEO
Pacchetto:
DO-201
Descrizione:
1.5KE, DO-201, 111V, 179V, BOX
In magazzino : 172
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 8.5A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 124V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Product Status Active
Supplier Device Package DO-201
Series 1.5KE
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 179V
Package / Case DO-201AA, DO-27, Axial
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 111V