SMC Diode Solutions
Prodotto No:
1.5KE16CA
Produttore:
Pacchetto:
DO-201AD
Batch:
-
Descrizione:
TVS DIODE 13.6VWM 22.5VC DO201AD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.4085
$0.4085
10
$0.3515
$3.515
100
$0.26277
$26.277
500
$0.206454
$103.227
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Bidirectional Channels | 1 |
| Operating Temperature | -65°C ~ 175°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 67A |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Voltage - Breakdown (Min) | 15.2V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Power - Peak Pulse | 1500W (1.5kW) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | DO-201AD |
| Series | 1.5KE |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 22.5V |
| Package / Case | DO-201AD, Axial |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 13.6V |
| Mfr | SMC Diode Solutions |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | 1.5KE |