1.5KE82A-HF
Comchip Technology
Prodotto No:
1.5KE82A-HF
Produttore:
Comchip Technology
Descrizione:
DIODE TVS 70.1VWM 113VC DO-201AD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 13.27A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 77.9V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Product Status Active
Supplier Device Package DO-201
Series 1.5KE-HF
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 113V
Package / Case DO-201AA, DO-27, Axial
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 70.1V