Casa / TVS Diodes / 15KP220CA-TP
minImg
15KP220CA-TP
Micro Commercial Co
Prodotto No:
15KP220CA-TP
Pacchetto:
R-6
Descrizione:
TVS DIODE 220VWM 356VC R6
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) -
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 245V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Product Status Active
Supplier Device Package R-6
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 356V
Package / Case R-6, Axial
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 220V