15KPA110
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
15KPA110
Produttore:
Littelfuse Inc.
Pacchetto:
P600
Descrizione:
TVS DIODE 110VWM 187.53VC P600
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 84.5A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 115.83V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package P600
Series 15KPA
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 187.53V
Package / Case P600, Axial
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 110V