15KPA36CA-B
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
15KPA36CA-B
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
TVS DIODE 36VWM 59.8VC P600
In magazzino : 100
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 252.5A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 40.2V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 59.8V
Package / Case P600, Axial
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 36V