15KPA64CA/B
YAGEO
Prodotto No:
15KPA64CA/B
Produttore:
YAGEO
Descrizione:
15KPA, P600, 64V, 104.2V, BOX
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 144.9A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 71.5V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 104.2V
Package / Case P600, Axial
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 64V