15KPE36A
Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
15KPE36A
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
TVS DIODE 36VWM 59.8VC AXIAL
In magazzino : 596
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 252.5A
Applications Telecom
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 40V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Series 15KPE
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 59.8V
Package / Case Axial
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 36V