15KR-D6S-P
JST Sales America Inc.
Prodotto No:
15KR-D6S-P
Descrizione:
CONN SOCKET 15POS IDC 26AWG TIN
In magazzino : 655
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Number of Rows 1
Number of Positions 15
Color Natural
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Contact Type Female Socket
Row Spacing -
Mounting Type Free Hanging (In-Line), Right Angle
Fastening Type -
Product Status Active
Wire Gauge 26 AWG
Series KRD
Wire Type Discrete
Mfr JST Sales America Inc.
Pitch 0.079" (2.00mm)