15NLE2100E
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
15NLE2100E
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
FUSE CARTRIDGE 100A 15.5KVAC
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Applications Transformer Protection
Response Time -
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 100A
Fuse Type Cartridge
Breaking Capacity @ Rated Voltage 60kA
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 23.875" L x 3.000" W x 6.380" H (606.43mm x 76.20mm x 162.05mm)