Signal Transformer
Prodotto No:
16-350-LPI
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
PWR XFMR SEMI-TORO 6VA TH
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$17.0905
$17.0905
10
$15.08315
$150.8315
25
$14.5806
$364.515
50
$13.07219
$653.6095
100
$12.56945
$1256.945
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Center Tap | No |
| Termination Style | PC Pin |
| Height - Seated (Max) | 22.70mm |
| Voltage - Primary | 115V, 230V |
| Voltage - Isolation | 4000Vrms |
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 60.20mm L x 42.10mm W |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | Parallel 700mA, Series 350mA |
| Weight | 0.39 lb (176.9 g) |
| Primary Winding(s) | Dual |
| Series | LPI |
| Type | Semi-Toroidal |
| Power - Max | 6VA |
| Mfr | Signal Transformer |
| Package | Box |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 8V, Series 16V |