Hammond Manufacturing
Prodotto No:
160G56
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
PWR XFMR LAMINATED 10VA TH
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$15.7985
$15.7985
10
$12.03555
$120.3555
25
$11.09562
$277.3905
50
$10.71961
$535.9805
100
$10.53151
$1053.151
250
$10.155348
$2538.837
500
$9.779224
$4889.612
1000
$9.4031
$9403.1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Center Tap | No |
| Termination Style | PC Pin |
| Height - Seated (Max) | 42.93mm |
| Voltage - Primary | 115V, 230V |
| Voltage - Isolation | 2000Vrms |
| Secondary Winding(s) | Single, Multiple Taps |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 49.28mm L x 36.58mm W |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | Parallel 360mA, Series 180mA |
| Weight | 0.59 lb (267.62 g) |
| Primary Winding(s) | Dual |
| Series | 160 |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 10VA |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Package | Bulk |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 28V, Series 56V |