1641-331J
API Delevan Inc.
Prodotto No:
1641-331J
Descrizione:
FIXED IND 330NH 800MA 130MOHM TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 800mA
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 46 @ 25MHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 800 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 130mOhm Max
Inductance 330 nH
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 250MHz