1641R-681J
API Delevan Inc.
Prodotto No:
1641R-681J
Descrizione:
FIXED IND 680NH 430MA 450MOHM TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 430mA
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 42 @ 25MHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 430 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 450mOhm Max
Inductance 680 nH
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 190MHz