17-002-152FB
Aries Electronics
Prodotto No:
17-002-152FB
Produttore:
Aries Electronics
Descrizione:
CABLE JUMPER 17POS 2.54MM 2"
Guida per l'utente
Series 152FB
Length - Exposed Ends 0.125" (3.18mm)
Cable Type Ribbon
Length 2.000" (50.80mm)
Termination Style Completely Exposed Wires on Both Sides with Protective Tab
Mfr Aries Electronics
Pitch 0.100" (2.54mm)