173-E37-111-001
NorComp Inc.
Prodotto No:
173-E37-111-001
Produttore:
NorComp Inc.
Descrizione:
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SLDR
In magazzino : 64
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Dielectric Material Polybutylene Terephthalate (PBT)
Shell Material, Finish Steel, Yellow Chromate Plated
Ingress Protection -
Voltage Rating -
Current Rating (Amps) 5A
Contact Finish Gold
Contact Type Signal
Material Flammability Rating UL94 V-0
Product Status Obsolete
Wire Gauge -
Backset Spacing 0.283" (7.20mm)
Mfr NorComp Inc.
Contact Material -
Connector Type Plug, Male Pins
Features -
Shell Size, Connector Layout 4 (DC, C)
Operating Temperature -50°C ~ 100°C