173D226X0004VW
Vishay Sprague
Prodotto No:
173D226X0004VW
Produttore:
Vishay Sprague
Descrizione:
CAP TANT 22UF 20% 4V AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code V
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 4 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.110" Dia x 0.290" L (2.79mm x 7.37mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Series TANTALEX®, 173D
Type Molded
Package / Case Axial
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 22 µF