173D337X9006Y
Vishay Sprague
Prodotto No:
173D337X9006Y
Descrizione:
CAP TANT 330UF 10% 6V AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code Y
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.280" Dia x 0.550" L (7.11mm x 13.97mm)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 330 µF