173D395X9010V
Vishay Sprague
Prodotto No:
173D395X9010V
Descrizione:
CAP TANT 3.9UF 10% 10V AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code V
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.110" Dia x 0.290" L (2.79mm x 7.37mm)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 3.9 µF