173D475X5035WW
Vishay Sprague
Prodotto No:
173D475X5035WW
Descrizione:
CAP TANT 4.7UF 5% 35V AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code W
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.180" Dia x 0.345" L (4.57mm x 8.76mm)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 4.7 µF