173D685X9020W
Vishay Sprague
Prodotto No:
173D685X9020W
Descrizione:
CAP TANT 6.8UF 10% 20V AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code W
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 20 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.180" Dia x 0.345" L (4.57mm x 8.76mm)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 6.8 µF