178-015-613R571
NorComp Inc.
Prodotto No:
178-015-613R571
Produttore:
NorComp Inc.
Descrizione:
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
In magazzino : 220
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Dielectric Material Polyamide (PA9T), Nylon 9T
Shell Material, Finish Steel, Nickel Plated
Ingress Protection -
Voltage Rating -
Current Rating (Amps) 5A
Contact Finish Gold
Contact Type Signal
Material Flammability Rating UL94 V-0
Product Status Active
Wire Gauge -
Backset Spacing 0.318" (8.08mm)
Mfr NorComp Inc.
Contact Material Brass
Connector Type Plug, Male Pins
Features Board Lock, Grounding Indents, Shielded
Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A); 2 (DA, A)
Operating Temperature -55°C ~ 105°C