1794-632-B
RAF Electronic Hardware
Prodotto No:
1794-632-B
Descrizione:
ROUND STANDOFFPLAIN BRASS5/16 RD
Guida per l'utente
Diameter - Inside -
Color -
Material Brass
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.313" (7.94mm)
Weight -
Series -
Length - Overall 5.750" (146.05mm) 5 3/4"
Between Board Height 5.750" (146.05mm) 5 3/4"