1808B152K302CT
Walsin Technology Corporation
Prodotto No:
1808B152K302CT
Descrizione:
CAP CER 1500PF 3KV X7R 1808
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications SMPS Filtering
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.177" L x 0.080" W (4.50mm x 2.03mm)
Package / Case 1808 (4520 Metric)
Thickness (Max) 0.087" (2.20mm)
Mfr Walsin Technology Corporation
Capacitance 1500 pF