1808B681J102CT
Walsin Technology Corporation
Prodotto No:
1808B681J102CT
Descrizione:
CAP CER 680PF 1KV X7R 1808
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications SMPS Filtering
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.177" L x 0.080" W (4.50mm x 2.03mm)
Package / Case 1808 (4520 Metric)
Thickness (Max) 0.053" (1.35mm)
Mfr Walsin Technology Corporation
Capacitance 680 pF