HellermannTyton
Prodotto No:
181-11006
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
WIRE DUCT SOLID BASE ADH 6' BLK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$21.1945
$21.1945
10
$18.56015
$185.6015
25
$17.75854
$443.9635
50
$17.18569
$859.2845
100
$16.61284
$1661.284
250
$15.696242
$3924.0605
500
$15.237962
$7618.981
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Wire Duct Type | Solid (Raceway), Base |
| Color | Black |
| Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Mounting Type | Adhesive |
| Product Status | Active |
| Series | Pro-Duct® SDA |
| Length | 6.00' (1.83m) |
| Mfr | HellermannTyton |
| Features | Pre-Punched Mounting Holes, Self Extinguishing |
| Height | 1.060" (26.92mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 1.000" (25.40mm) |
| Base Product Number | 181-11 |