1812R-152J
API Delevan Inc.
Prodotto No:
1812R-152J
Produttore:
API Delevan Inc.
Pacchetto:
1812
Descrizione:
FIXED IND 1.5UH 578MA 600MOHM SM
In magazzino : 3
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.9 MHz
Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 578 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1812
Ratings -
DC Resistance (DCR) 600mOhm Max
Inductance 1.5 µH
Series 1812R
Type -
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Frequency - Self Resonant 70MHz