Casa / Oscillators / 18QHTF32-43.500-OE
minImg
18QHTF32-43.500-OE
Mercury United Electronics, Inc.
Prodotto No:
18QHTF32-43.500-OE
Descrizione:
43.5 MHz XO 1.8V 3.2X2.5 MM OE
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 23mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series 18QHTF32
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Base Resonator Crystal
Frequency 43.5 MHz