18STRBROSXL100
Remington Industries
Prodotto No:
18STRBROSXL100
Descrizione:
HOOK-UP STRND 18AWG BROWN 100'
In magazzino : 49
Guida per l'utente
Operating Temperature 125°C
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Series SXL
Length 100.0' (30.5m)
Voltage 60V
Mfr Remington Industries
Conductor Strand 16/30
Conductor Material Copper, Bare
Features Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Oil Resistant, Solvent Resistant
Jacket Color Brown
Package Box
Jacket (Insulation) Diameter 0.107" (2.72mm)