18STRGRASXL500
Remington Industries
Prodotto No:
18STRGRASXL500
Descrizione:
HOOK-UP STRND 18AWG GRAY 500'
In magazzino : 50
Guida per l'utente
Operating Temperature 125°C
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Series SXL
Length 500.0' (152.4m)
Voltage 60V
Mfr Remington Industries
Conductor Strand 16/30
Conductor Material Copper, Bare
Features Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Oil Resistant, Solvent Resistant
Jacket Color Gray
Package Box
Jacket (Insulation) Diameter 0.107" (2.72mm)