195D105X9035D2T
Vishay Sprague
Prodotto No:
195D105X9035D2T
Descrizione:
CAP TANT 1UF 10% 35V 1708
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.165" L x 0.083" W (4.20mm x 2.10mm)
Type Conformal Coated
Package / Case 1708 (4221 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 1 µF