Vishay Sprague
Prodotto No:
199D105X9035A6B1E3
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CAP TANT 1UF 10% 35V RADIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.235
$1.235
10
$0.9785
$9.785
50
$0.84816
$42.408
100
$0.73397
$73.397
500
$0.554591
$277.2955
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | A |
| Height - Seated (Max) | 0.378" (9.61mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.200" (5.08mm) |
| Voltage - Rated | 35 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.173" Dia (4.40mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | TANTALEX®, 199D |
| Type | Conformal Coated |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Vishay Sprague |
| Capacitance | 1 µF |
| Features | General Purpose |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |