Casa / Tantalum Capacitors / 199D335X0050D2V1E3
minImg
199D335X0050D2V1E3
Vishay Sprague
Prodotto No:
199D335X0050D2V1E3
Descrizione:
CAP TANT 3.3UF 20% 50V RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) 0.400" (10.16mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.100" (2.54mm)
Voltage - Rated 50 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.236" Dia (6.00mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 3.3 µF